• Sequoyah
    #1
    Az allitas sosem az volt hogy megvaltoztatja a velemenyeket, vagy a partallast. Hanem hogy tulzottan megerositi a velemenyeket, es a partallast az extrem iranyba tolja el.

    Szoval mig a valo eletben eddig talalkoztam szomszedokkal akiknek mas volt a velemenyuk es partallasuk, addig tudtam hogy leteznek mas nezetek, es kritikusabb voltam az en nezetemet propagalokkal szemben is. Ami a center kozeleben tartott, de at azert nem alltam.

    Ezzel szemben most kizarolag olyan emberekkel talalkozom, akik velem ertenek egyet, mert buborekba zartak. Tehat teljesen abban a hitben elek, hogy az en velemenyem a normalis, es az a nehany hulye a teveben aki az ellenkezojet allitja, csak valami szelsoseges kisebbseg. Es mig eddig volt bennem kis ketely, most mar 100% biztos vagyok az igazamban, hiszem mindenki egyetert velem.

    Nem kell senkinek sem megvaltoztatni a nezetet es partallasat, eleg hogy ha mindenki "csak" szelsosegesebbe valik a partallasan belul, es megszuntet mindefele parbeszedet a mas velemenyen levo emberekkel.