• Voltan
    #10
    Teljesen egyetértek. Félreértés ne essék, láttam jópár Marvel filmet, olyan is volt, amiket kimondottan élveztem, annak, ami néhány tök rendben van. Az viszont baj, hogy minél több vizet öntesz a tejbe, az annál hígabb és rosszabb lesz, pontosan ezt csinálja a Disney - és láttuk ezt már sok más helyen, a játékiparban is. Ilyenkor hátra kéne lépni, és pár évet kihagyni a marvel dologból. Biztos, hogy jót tenne a franchise-nak, és a minőségnek is, meggyőződésem. Engem már valszeg akkor sem érdekelne, mert ha meglátom a Marvel logót, rosszul leszek, a Disney-nek hála, pedig a képregényeket alapvetően szeretem.

    Amit még nem értek, hogy a Disneynél van a világ összes pénze, nem tudom, miért nem használnak egy kisebb stúdiót arra, hogy kisebb költségvetésű, kockázatosabb, de egyedibb filmeket, eredeti ötleteket vigyenek vászonra, teret adva pár új, potenciálisan tehetséges írónak-rendezőnek is akár. Ha buknak mittomén, 50 millió dollárt, nekik az nem nagy ügy, de ha bejön, az mindenkinek nagyon jó.

    Sajnos már régen nem filmművészetnek tekintik a vállalatok ezt a múfajt, csak üzletnek. És ez nagyon nagy baj.