• defiant9
    #33
    1. "Helytelenítettem a közbeszéd bipoláris jellegét woke vs konzervatív."
    Tehát szerinted valami nem helyes, de indokolni nem tudod hogy miért. Tipikus konzervatív attitűd, nem helyes mert nekem nem tetszik.
    Az megállapításod pedig továbbra is egy szalmabáb érvelés.

    2. "egy bárkitől jövő spontán felszólításra elvárják,"
    Szalmabáb érvelési hiba++. Nincs ilyen elvárás.

    3. "Szalmabáb érvelésnek minősítetted, pedig te is nagyon jól tudod, hogy jogos."
    Itt shiftelődtél "te is" érvelés hibába. Tartom az állításom, ha vitatod akkor idézd be legalább hogy mit vitatsz, de erre nem futja, mert annyira a levegőbe beszélsz.

    4. "USA kétpólusú belpolitikai viszonyait másolod te is"
    Szalmabáb évelési hiba. Bizonyítsd az álltásod! Én nem másolok itt semmit.
    Az eredeti állításodban az volt a szalmabáb hogy kitaláltad hogy én téged valamely egyház tagjának állítalak be, de ezt csak te találtad ki. De tudod mit, lássuk a bizonyítást! Hol minősítettelek valamely egyház tagjának?

    5. Jól látható hogy ismét nem tudtál beidézni semmit amit konkrétan leírtam és amire reagálsz, csak kitalálsz valamit és azzal próbálsz hadakozni. Ez a tipikus primitív Nexus6 vitakultúra eleme. Idézz be valamit #21-ből amit vitatsz ha már arra reagáltál, és arra reflektálj. Hát az már nem megy ugye, mert csak szalmabábokkal tudsz 'érdemben' hadakozni(hemzseg is a hozzászólásod az érvelési hibáktól), az általam leírt érvekkel már nem. Lol :)