• defiant9
    #25
    "mennyire elcsépelt ez a NER duma"
    Mi elcsépelt, az hogy lop a NER? Valóban, mert sokat lopnak, folyamatosan. Ezt azért elismered ugye?

    "hogy akkor miért van rendszeresen annyira dugig az államkassza "
    WTF? Ha annyira teli lenne nem kellene az EU-s pénz miatt zizegni. Az 'osztogatás' meg annyi hogy beszednek sok millió adót, utána visszaadnak egy zsák krumplit és az agymosott zombi rájuk szavaz. Orvosok/tanárok fizetésére miért is nem sikerült kiosztani a pénzt? Pedig az fontos lenne, és állami feladat.

    "Ha az ügyfelek száma csökken"
    Eleve ki állított ilyet?
    "akkor az ügyfélszolgálat terheltsége is, nem pedig fordítva"
    Te totál hülye vagy, de tényleg. Az ügyfélszám*szar működés/ügyfélszolgálatos arányszám 3 okból is romolhat.

    "Kifejtem a véleményem, azt annyi. "
    Én is kifejtettem, akkor nekem van igazam és annyi. Nyilván te csak kinyilatkoztatni tudsz, amint megkapargatjuk hogy mi alapján is mondtad akkor kiderül hogy záró alapja van a bemondásidnak amit persze tényként közölsz. Aztán kihátrálsz hogy ez csak magánvélemény volt.

    "magyar adófizetők pénzéből fizetett munkások építettek ki egy infrastruktúrát a magyar adófizetők pénzéből vásárolt alapanyagokból, akkor ott sok kérdés nincs."
    Ok. Tehát a közbeszerzésen elnyert milliárdok jogalapot is képeznek hogy államosítsuk Lölő összes vagyonát. Helyes!

    "Nem szeretném, de szerintem mindenki tisztában is van azzal"
    Tehát azt szeretnéd hogy a magyar emberek államosítsák a külföldi tulajdont, de azt már nem szeretnéd hogyha a horvát emberek is megtegyék ugyanezt. Vagyis önellentmondásra jutottál/kettős mércét alkamazol.

    Nincs nagyon rételme veled vitatkozni, mert túlságosan buta vagy.