• defiant9
    #174
    1. Nexus6 elterlődési kísérlet++. Failed (egy ostoba újra meg fogja próbálni, meg is próbálta) Leírtam már párszor ez a pont miről szól. Ha másra terelnéd a szót akkor ugyanúgy koppani fogsz mint most. Fafejű.

    2.a Nexus skipete a pontot/megfutamodott
    2.b Nexus skipete a pontot/megfutamodott
    2.c Nexus skipete a pontot/megfutamodott

    2.d. "hogy kijelented, hogy nem is válaszoltam az első kérdésedre sem!"
    A kérdés több pontból áll. Az a/b/c részeket skipelted. Ezért ezt buktad is.

    2.e. "Nem irreleváns, leírtam, hogy mi a prototípus/kísérleti eszköz közötti különbség"
    Miért is nem? Az egyik drágább mint a sorozatgyártás a másik nem?
    "tehát nincs forrásod"
    De, rengeteg forrásom van, ami mind azt írja hogy a szériában gyártás olcsóbb mind az egyedi. Ahogy mondtam ez akkora trivialitás hogy senki sem kérdőjelezi meg, ezért nincsennek is ilyen statisztikák. Te is olyan beszari vagy hogy nem mered leírni hogy nem így van, csak követeled hogy legyen már erre valami kutatási eredmény. Hát nincs.

    2.f. "Előbb sorold fel, hogy milyen részegységekből áll a kísérleti eszköz"
    Bizonyítási kényszer áthárítása érvelési hiba. Én felsoroltam azon közgazdasági elveket(tömören a méretgazdaságosság) amik miatt várhatóan olcsóbb lesz a kereskedelmi termék, ezzel szemben neked van egy egy elemű listád hogy az aggregátor miatt drágább lesz. Ami kapcsán az látszik hogy ez nem egy drága komponens, és nem is biztos hogy releváns.

    "ezért javasoltam a kísérleti eszköz költségét alapulvenni, "
    A cikkben viszont leírták hogy dolgoznak az olcsóbb kereskedelmi termék kialakításán. Tehát a helyes irány azt feltételezni hogy olcsóbb lesz (akkor is ha nem tudjuk pontosan mennyivel). Minden ez irány mutat.

    3.a Nexus skipelte a pontot/megfutamodott
    3.b Nexus skipelte a pontot/megfutamodott
    3.c Nexus skipelte a pontot/megfutamodott