• NEXUS6
    #83
    Értem. Bár nem tudom milyen számokat kérsz annak igazolására, amit én nem mondtam, vagy olyan töredék bizonyítására, ami gyak a szövegkörnyezetből kiragadott, azon kívül, amilyen adatokat a linkekben már réges rég megadtam.Bizonyára igazad van (Bár mondjuk lexarom).
    Amúgy összegezve azt állítod tehát velem ellentétben, hogy miközben az emberi kibocsájtás stagnálásra váltásának semmilyen hatása nem volt láthatólag a CO2 szint növekedésre, eközben nem lesz igaz, amit írtam, "Ez nagyon kevés hatással fog bírni, ha ez a cél." értsd, a zéró emisszió elérésének. Az eddigi tapasztalatainkkal ellentétben te azt mondod, hogy ugyan a stagnálás nem, de a zéró emisszió nyilván le fogja törni a a CO2 szint exponenciális további emelkedését.
    Hogy magyarázod ezt, mire alapozod, amikor erre nem sok jel mutat?

    Szal kérdezem újra, hajlandó leszel végre válaszolni arra, amit viszont próbálok tőled megtudni, vagy úgy teszel továbbra is, mintha ezeket soha nem kérdeztem volna, lásd #77

    És nem ártana végre kijelentened, hogy nem volt igaz, hogy nem adtam meg forrást/adatot és ezért bocsánatot kérsz.

    Köszi!
    Utoljára szerkesztette: NEXUS6, 2022.11.21. 09:03:58