• NEXUS6
    #52
    B+
    Még meg is ismétled!? :O
    - Szerintem MOST kérj bocsánatot, hogy itt HAZUDOZOL!!!
    Ott a linkben a forrás, hogy az emberi kibocsájtás 10 éve STAGNÁL! És ezen 100 hsz-en keresztül vitatkoztunk, mármint én kértem a véleményed, hogy mégis miért növekszik egyre nagyobb mértékben ennek ellenére a légköri CO2 szint!? Amihez még annyit sem tudtál leírni, mint most. EZT MOST MIND MEGINT LETAGADOD? :O HÁT NEKED AZTÁN VAN POFÁD!

    - Nem az a kérdés, hogy növekszik a CO2 szint, hanem hogy miközben az emberi kibocsájtás gyak konstans, hogy jön ki az exponenciális, gyorsulva növekedés jelleg a CO2 szintre vonatkozóan az utóbbi 10 évre vonatkozóan is!?
    Ááá, hagyjuk tudjuk, hogy matematikailag ennek felfogása számodra gyak mission Impossible.


    CO2 szint stagnálás cikk mégegyszer!

    -Nem szép dolog tudom, de had kérdezzek vissza, azzal hogy folytatom a fenti gondolatmenetet:
    Ha az, hogy 2012-őt megelőzően az emberi kibocsájtás is és a CO2 szint növekedése is gyorsulva emelkedett, majd 2012-őt követően az emberi kibocsájtás stagnál, de az emelkedés tovább gyorsul, akkor miből gondolod, hogy az emberi CO2 kibocsájtás összegzett zéróra hatásának lesz bármilyen eredménye a CO2 szint növekedésre vonatkozóan?

    Ja és leszel szíves abban a bizonyos topicban (és nem ezt szétfloddolni OFFTOPIC) válaszolni és nem ELSUNNYOGNI a feltett kérdésekre!
    Utoljára szerkesztette: NEXUS6, 2022.10.25. 13:07:15