• Irasidus
    #611
    Amikor valaki nem tartja be a vita szabályait, ott nem lehet vitatkozni, és te nem tartod be. Leírtam párszor, hány érvelési hibával élsz, most már csak és kizárólag azokat alkalmazod, olyan szinten ami a vitát lehetetlenné teszi. Leírtam én is, mások is sokszor ÉRVEKET, BIZONYÍTÉKOKAT, amit te folyamatosan ignorálsz, és csak ismételgeted magad, meg személyeskedsz. Ezek után már értelmetlen az érdemi válasz minden formája kizárólag a tevékenységed módját, és okát lehet kritizálni mivel érdemi válaszod nincs, csak ilyen mellébeszélés. Mivel te is tisztában vagy vele, hogy mást sem csinálsz, csak hazudozol, személyeskedsz, és az összes lehetséges érvelési hibát idehányod, ez a fajta tükör-érvelésed szintén csak annyit bizonyít, hogy képtelen vagy a vitára, de még arra is hogy megvédd magadat. Két féle retartd van, az egyik aki nincs tisztában azzal amit művel, de te miután többször beismerted, hogy csak trollkodsz így még kevésbé érzem hitelesnek a felháborodásodat. Nagyon szép ábra, csak újabb hazugság a részedről, ami mint írtam már egyáltalán nem csoda, mivel már csak kizárólag hazudozol. Ennyiből áll a "vitád".
    Utoljára szerkesztette: Irasidus, 2023.01.15. 08:42:57