• lammaer
    #15
    Isten tudja, de én nagyon szeretnék usa bábállam lenni, de komolyan.

    Nem értem akik annyira ágáltok az US "elnyomása" ellen, nem emlékeztek arra hogy melyik blokkban volt jobb az életszinvonal? (bocsánat, a multidő használata hibás....).

    Komolyan nektek az kell ami oroszországban van és amit oroszország képvisel? Kimész az utcára egy papírlappal és már rád is ugrik 5 rendör? Tilos kimondani hogy háború van? Újságírónak lenni veszélyesebb szakma mint bungle jumpingozni gumikötél nélkül?
    Hogy minden további nélkül beküldenek a darálóba, mert sorozott kiskatona vagy és huzzál hadgyakorlatozni ukrajnába?
    Hogy egy ember döntsön élet és halál uraként mindenben, úgy hogy kb szarik bele mi lesz a polgárokkal?

    Nekem tényleg megdöbbentő hogy miféle amerikaellenes gyűlölet képes ennyire elnyomni a valóságérzetet, a történelmi ismereteket és úgy általábana mindennapi józan paraszti észt....

    Mondjuk azt látom hogy ha valaki elhagyja hazánkat az nyugatra megy, én olyan emberrel még nem találkoztam aki fogta a cókmókját, és elköltözött Beloruszba vagy Oroszországba.... vajon miért?
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2022.07.11. 22:16:40