• bdzsana
    #20
    Gyülölet nincs csak ellenszenv. Az előző pár évben a teljes média és közösségi média tele volt a tőzsde és kriptoszakértőkkel, akik nagyon jól megszakértették a bika piacot, mindenki a wall street farkasának érezte magát, sőt kinevették a mérsékelt profi befektetőket mint WB, mert ők két nap alatt csináltak 100 dollárból 200-at a catgirl-el, persze ettől még mindig nem ők a milliárodsak hanem a WB félék.
    Aztán most meg minden figyelmeztetés ellenére öngyilkossági hullám indulhat meg a veszteségek miatt.
    Az én szakmámba is beszivárgott ez a marhaság (játékfejlesztés), és azok a jobhopper ismerőseim akik jellemzően semmihez nem értenek most szinte mind kivétel nélkül kripto/nft defi blockchain (még 3 sor bullshit) szakértővé képezte át magát, és a legrosszabb az öntik rájuk a millió dollárokat a 0 tapasztalattal rendelkező semmiből összeverbuválódott fejlesztőcsapataikra. Minket is naponta keresnek meg, hogy kéne fejleszteni egy játékot nftre van jó nagy büzsdé, és amikor nézem mire kapták a befektetést látom, hogy van egy fos honlapjuk meg pár megvehető kép (NFT) mondjuk kocsikról. Legutóbb egy indiai cég keresett meg hogy kéne nekik egy autós multiplayer játék 3 hónap alatt NFS szintű grafikával, pcre, mobilra és webre:D
    A kriptó a gémingbe nem úgy érkezett hogy na végre van egy technológia amivel olyat tudunk amit eddig nem pedig vágytunk rá nagyon, hanem van egy hypolt tech és mindenki kétségbe esve keresi rá a usecaset játékban, akár meglévő játékát hogyan tudná átalakatítni hogy legyen benne kripto cska hogy lehúzhassák a befektetőket.

    Szóval ja igazából én eléggé utálom ezt egész scamet úgy ahogy van, annak ellenére hogy a technológiát biztosan fogják hasznos dologkra is használni, de eddig én csak a káros részét látom. Eddig ez nekem egy nagy scam