• Sydra
    #50
    "Szerintem meg mindegy, hogy a családfája, vagy a véleménye miatt akarod megölni, hiába érzed jogosnak."
    Neked mindegy. Én nem akarok bántani senkit, aki nem avatkozik bele erőszakkal az életembe. Ha odajössz, hogy "figyelj én ezt szeretném tőled és ezt tudom cserébe nyújtani, mondj rá egy igent vagy egy nemet" az egy értelmes civilizált megnyilvánulás. Minden ami ebből kilóg azt lehetőségeimhez mérten ellenzem. Teljesen mindegy hogy a rablást/gyilkolást hivatali rendszer vagy demokratikus szavazás mögé bújtatod, nekem az akkor is rablás/gyilkolás. Tanulj meg erőszak nélkül érvényt szerezni az akaratodnak! Próbáld meg az ötleteidet fosztogatás és rabszolgásítás nélkül megvalósítani! Ha ez nem megy akkor nem számítasz embernek, az életed nem ér semmit és ott a helyed a lámpavason. Miért is érne az életed bármit is ha csak úgy tudsz érvényesülni, hogy mások életét semmibe veszed/tönkre teszed?
    Dióhéjban: Ne lopj és ne támadj meg másokat és akkor neked is tiszteletben lesznek tartva ezek a jogaid.
    Utoljára szerkesztette: Sydra, 2022.05.02. 12:51:11