• Sydra
    #32
    "És most jőnnek a hazugságok mer leszólták a magasságos BTC-t...LOL"
    Már megint a projekcióid. Nem fogok megsértődni, mert szerinted a kalapács nem jó semmire.

    "Te írtad hogy nagy eséllyel átvehei a dollár helyét."
    Nem értem, hogy ebből miért az következik, hogy csak a Bitcoin blokkláncon lehet befizetni a fűtésszámlát. Azt írtam, hogy a fontos tranzakciók egyelőre mehetnek a blokkláncon. A kisebb tranzakciók mehetnek Lightning Network-ön vagy más hasonló megoldásokon. Azt is írtam, hogy a bankközi átutalások már most is simán mehetnének Bitcoin hálózaton. A bank ügyfelei továbbra is használhatják a bank saját hálózatát, ahogy eddig. Előny is lenne sok kis országnak meg kis banknak, hogy van egy globális infrastruktúra, amit olcsón használhatnak és nem lehet őket kizárni belőle mondvacsinált politikai indokokkal. Az meg hogy sokminden bitcoin-ban legyen elszámolva és nem dollárban az megint nem technikai akadály. Jobb is egy olyan világpénz, amit nem lehet csak úgy elinflálni egy amerikai magánbank által. A te érvelésed dióhéjban arról szól, hogyha a Bitcoin nem oldja meg a világ összes problémáját azonnal, akkor az nem jó semmire. Nincs olyan technológia ami megoldja a világ összes problémáját azonnal. Viszont a Bitcoin elég sok fontos problémát megold ami eddig megoldatlan volt.

    "Én nem tapsikoltam, csak van és kész, nincs olyan opció, hogy ne legyen már!"
    Hogy ne lenne? Te minden döntésbe csak úgy belenyugszol, amit a fejed felett hoznak a te életedről?
    Ki kell vinni a tömegeket a bankok elé, aztán fellógatni mindenkit a lámpavasra aki CBDC-ket támogatja! A rablás bűn. A rabszolgaság bűn. Fellépni ellenük önvédelem. De minimum szóvá kell tenni minden alkalommal, ha az ember lopást, rabszolgaságot lát.
    Utoljára szerkesztette: Sydra, 2022.04.30. 16:58:15