• dyra
    #43
    Tényeket írtam. Amire nem kaptam cafolatot. Nézzük sorjában.

    - akarmerre nézünk azt látjuk az univerzum epitoanyagai pont olyanok mint a mieink az égitestek mozgása pedig leírható a matematikankkal.
    - a tudósok szerintem még 100 millárd évig vagy tovább is eltarthat a csillagkepzodes. Ebből kijelenthető hogy az elsők közt vagyunk.
    - a földön a kialakulása után amennyire ellenőrizni tudjuk már itt volt az élet. Nem kellett hozzá sok idő.
    - az emberi civilizáció megjelenéséhez 4 milliárd év kellett.
    - ha nem lennének egyetemes dolgok akkor miért látszik ugyanolyannak az univerzum mindenféle?
    - radiotrleszkopok nélkül hogyan fedezd fel az univerzumot?
    - radioteleszkophoz kell elektromos áram
    - ott pedig elfognak jutni a 2-es szamrendeszerig meg is van a közös matematikai nyelv
    - érvelési hibád van neked is. Nem kiküszöbölhető mert nem ugyanazzal a fogalmi rendszerrel dolgozunk a világnak minden ember saját értelmezést ad.
    - az érvelési hiba oldalt ismerem. Jónak is tartom de mivel a dolgok 99,9 százalékához nem értek ezért egy egy adott témában nem tudom használni. Beszélgetni nem úgy szoktam hogy már kikezdhetetlen amit mondok mert akkor a másik oldal nem tudna meggyőzni az igazságról a felveteseim joresze tévedés lehet. De tőled nem kaptam cafolatot semmire csak annyit, hogy nem jelenthetem ki. De hogy miért azt nem írtad le.