• Bruce_Willis
    #28
    Mert amúgy mennyibe kerül egy az iphonnal megegyező tudású telefon?
    Off:
    Ha már téma. Nem mindenki apple fanatikus, én azért veszek iphonet mert rühellem a google-t. Nem az androidot, mert azt nem ismerem, hanem a google-t.
    A kíváncsiságát, a kémkedését. És ezt nem azért írom le hogy újabb hitvitát nyissatok, én nem akarok meggyőzni senkit hogy apple készülékeket vegyen, engem sem kell győzködni.
    Ki így látja, ki úgy.
    Az iphone 7-esem talán 2018-ban vettem nettó 100 ezerért. Mert nem volt más választásom a windows phone után. Ez van.
    És magasról letojom hogy milyen logó van rajta, matt fekete, alig látszik. Szerintem egy iphonnal amúgy sem lehet felvágni, ezt csak az androidosok hiszik. Talán pont ezért alakult ki, a téves mítosz miatt, hogy egy iphone menő. Pedig láttam én már olyan gyönyörű doridos telefonokat, hogy fájt a szívem hogy android van rajta. A Oneplusok például szépek, vagy a huawei.
    Tabletből viszont nem vennék mást, csak ipadet. A boltban már elvérzett az összes droid és windows. Negyedik ipadem, ezután is csak azt veszek.
    Az iphone tárcsázótól viszont falra mászok. Egy retek szar. A windows phone-t ezerszer visszasírtam.
    Utoljára szerkesztette: Bruce_Willis, 2022.03.02. 21:31:54