• KoLaMan
    #7
    @kalapos01 (a közvetlen válasz link nálam nem működik)

    Komolyan nem értem, miért nem vagy képes személyeskedés nélkül elmondani a véleményed.
    Mert tudod, ha valaki negatív észrevételt tesz, az nem nyafogás, ez csak a Te szándékosan ráakasztott pejoratív jelződ, amivel ellenérv nélkül próbálod lekicsinyíteni más véleményét. (Mondhatnám én például a Te posztodra, hogy Te meg duzzogsz, mert valaki máshogy vélekedik, mint Te.)
    És mi a fene, hogy a "mai generáció"? Én speciel már 60 elmúltam, de AcsMarci posztjának lényegével egyetértek.
    A lényegével, érted? Amit Te - akár szándékosan, akár mert meg sem próbáltad - nem értettél meg. Ugyanis a hozzászólás lényege nem a Matrix 4 volt, hanem Hollywood ocsmány - és már szinte az automatizmusig fejleszett - módszerének kritikája arra, hogy minél kevesebb erőbedobással, minél biztosabban, minél nagyobbat kaszáljon. Pont.
    És a lényeget tekintve abszolúte közömbös, hogy speciel a Mátrix 4 milyen lesz, mert akár még lehet egy jól sikerült film is. A lényeg, hogy kíváncsiságból én is meg fogom nézni sokadmagammal (legfennebb a harmadánál-felénél otthagyom) - és Hollywood pontosan erre számít.