• Lapajka
    #8
    @Ellaberin: Ezért is volt nagy balfék láma, aki hagyta, hogy a jól belakott, jó öreg 7-esét felülgyakja a 10-es vagy akár a 8-as telepítő.... Amikor volt a nagy átverés, hogy ingyen rakhatod fel a 10-et liszenszelt 7-re... vettem egy vinyót emiatt és arra ment fel a win10... a régi rendszerem úgy héderezett a régi lemezemen, hogy készen állt érintetlenül arra, ha gebasz lesz, máris teszem a régi hdd-t a gépbe és van jó rendszerem továbbra is... és lett is gebasz... jó ha 2 hónapot használtam a 10-est (és persze kb két hétig mókoltam vele, hogy végre ne tépjem a pár hajszálam...) tehát 2 hónap után egy napon, a szokásos erőszakos, váratlan, kéretlen és pofátlan, órákig tartó a Windows 10 frissít kis türelmet -jellegű izzadásba belefagyott... elmentem otthonról úgyhagytam... hazaértem vagy 6 óra múlva ugyanúgy állt... akkor reset, rendszer visszaállítás... aha ahogy azt én elképzeltem... tolt a popómba bily egy méretes pacifütyit... többé felálló oprendszert nem láttam azzal a diszkel... kivettem a fiókban mosolygó régi diszket, betettem a helyére ezt a csuda win10-est a fiókba, a gépembe meg a jó öreg 4 terrásom... és azóta is Windows 7-est használok, probléma nélkül akárki akárhogy ajvékol...
    Utoljára szerkesztette: Lapajka, 2021.12.06. 14:22:09