God of War (PC)
  • lonvard
    #33
    Nya most belefutottam abba a problembe, amit játékmenet videóknál is láttam. Hogy egyszer csak elkezdenek olyan ellenségek ugrálni körülöttünk, amiket alig fog a balta. Tehát hogy most fejlesztgetem a kis baltámat, meg juj de jó hogy az öltözet ad még 5 erőpontot, meg jaj hát most már ilyen rúnacsapást is mérhetek az ellenségre, nem is beszélve a kombók alkalmazásáról...aztán ez a gyakorlatban úgy néz ki, hogy ront rám a dög, beleverek 3%-nyit, az meg 50%-ot lever egy támadással. És van ilyenből egyszerre 3 körülöttem, meg egy tűzlabdás hátul, meg egy tankszörny még hozzá amit még nehezebb leverni, és ha valamelyiket megölöm, akkor még pottyant hozzá néhányat. És ezek nem bossok, nem nem. Ez a felturbózott common enemy. És nem haladtam előre a sztoriban, hanem csak úgy felfedezek a "tó" környékén. Tehát most elég frusztráló, hogy én vagyok az istenölő, és akkor bármelyik sarkon előbukkanhat egy ilyen nagyon nehezen pusztuló konglomerátum. Így nem tudom, hogy merre kellene mennem, ahol olyan enemy van, ami verhető is. Megzavartak. Valszeg az a megoldás, hogy oké akkor hagyjuk a tavat meg a bányát meg mindent, és haladjunk a sztorival.
    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2022.01.24. 16:36:33