God of War (PC)
  • lonvard
    #25
    Heh, nem kritikaként, csak a benyomásomat írom: nem könnyű játék. Nem az van, hogy kikapcsolhatom az agyamat közben, és akkor könnyed kikapcsolódás. Ez egy szellemileg masszívan leterhelő játék. Egyrészt mert a csatákban meglepő módon koncentrálni kell, (a második óriásnál nem tudom hányszor töltöttem vissza) másrészt mert minden zúgot kutatni kell, harmadrészt mert amolyan Tomb Raider szerű fejtörőkkel enged csak át, amiket nem feltétlen lehet csak úgy menetből megoldani. Olyan tököléseket vagyok képes csinálni. Még a relatív elején azzal az egész terem fölött lebegő szöges csapdával fél órát tököltem, mert hiába dobtam meg fejszével, az alsó fogak nem mentek le és nem tudtam átugrani. Mindent próbáltam bzmeg, minden szögből, visszamentem, kutattam a titkos izét, és akkor az volt a megoldás, hogy véletlenül még egyszer megdobtam fejszével, fordult még egyet, és akkor az alsó fogak is lementek. Van az a része egy új játéknak, hogy ki kell tapasztalni mik a trükkjei, és amíg nem tudom, addig mindent el tudok képzelni, és szenvedek. :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hangulat 10/10. Ja, az meg hogy az elején azzal a vékony istenséggel 3x kellett megküzdeni, az önmagában mutatta, hogy nem ez lesz az a játék, aminél elengedhetem magam. :D