• Agyturbinikusz
    #34
    Lassan azért csak kiderült mennyire korlátolt a gondolkodásmódód, egyszerűen nem érted amit írtam.
    Nincs egyetemes igazság, hiszen mindenkinek saját nézőpontja, mármint rajtad kívül. Vagyis személyenként változik.

    A világon egy egyetemes rend van amit entropia nevét használja, vagyis minden az energia minimumra törekszik.
    Az élet maga ezzel szembe megy, vagyis ha rendet akarsz, az összes életet ki kell oltani.

    Mivelhogy a gyilkosságra felbujtás azonos megítélés alá esik mint maga a gyilkosság, így Te mint felbujtó azonnali kivégzésre szorulsz a saját logikád szerint.

    A bűn és büntetés is relatív, de nem jött át abból amit leírtam, az nem engem minősít.
    Tudod a bigott idióta, neki az élet volt a büntetés, vagyis a kivégzése szívességet tett neki, ergo egy hibás magatartás formát jutalmaz.
    Ugye mondtam én, túl sok volt a mesekönyv, nekünk büntetés, hogy te élsz, így nekem is megváltás a halál, hogy nem kell többet egy kategóriába tartozni veled, mert szégyen, hogy te is a homo sapiens sapiens csoportba tartozol.
    Én nem kívánom a halálod, hiszen neked pont az élet a büntetés. Hiszen bármennyire is idegesít, hogy nem a Te gondolatod az abszolút igazság, soha nem lesz igazad, és ez tovább idegesít.
    Hosszú egészséges éltet kívánok.
    Utoljára szerkesztette: Agyturbinikusz, 2021.11.07. 06:08:09