• repvez
    #17
    nem állitottam, hogy hibátlan és most már önálloan képes leküzdeni akadályt.
    Amit mondtam, hogy a tesla még mindig a legfejlettebb önvezetésre tervezett auto a gyártók között. És mivel uj szereplő és eléggé beleronditott az állovizbe ezért megprobálják eltaposni.

    ÉS igen vannak helyzetek amikor nem jól müködik. De gondolom ha nem csak ezeket a dolgokkat emeled ki akkor van olyan utca is rengeteg ahol meg átmegy a városon. ÉS az sem a tesla saját hibája, hogy europában a szabályozás miatt sok dolog le van korlátozva ami amcsiban már mehet.
    beta 10.0.1 FSD

    itt egy 3 napos béta softverrel ellátott tesla, nekem ugy tunik, hogy képes átmenni a városon, megáll a pirosnál , körforgalmon és keresztezdéseken megy át sávot vált.
    Mutass még egy autót amit kereskedelmi forgalomba meg tud venni bárki 20 millio alatt ami csak hasonloan is tudná ezt. és csak anynit kellene tenned, hogy némely problémásabb helyzetben besegiteni ?

    DE gondolom nem tudsz ilyet mert nincs még a drágább tipusok között sem a legujabb merci EQS sem.