banner
  • Waczkor
    #20
    Mennyit toltad?Szerintem bizonyos autók nem látszódnak egyből,én 18 as szinten vagyok de pl rx8 at nem láttam még megvehetot,nem tudom hogy bizonyos autók csak használt kereskedesben vannak e vagy szalonban is.

    Engem jobban idegesít perpill az hogy nehany küldetésben majdnem egy percet kell várni mire elindul a verseny?Nem lehet valahogy elnyomni vagy csak én nem jöttem rá?Pl a Porsche s lemans küldetés,utolsóként indulok,eddig még nem sikerült ha retryolom megint számol vissza.

    Amúgy a jatek maga tetszik,grafika még a vezetés élménye,de tény hogy nagyon gusztustalan amit műveltek kezdve a magas árakon át a kevés penzosszegig amit ad versenyenkent a porgetesekig.Es nem azért zavar mert vágyom a 10x milliós autókra,hanem egy sima skyline megvétele is kb lenullaz,nem lehet autókat eladni,amiket soha nem fogok használni,sikerült rosszul tuningolni dragre egy autót,le se tudom venni nem lehet visszaallitani az alapra vagy ahhoz kell a 100000-res stock motor?Azt hittem ea,2k,take two után már nem érhet meglepetés de a Sony is sikeresen beallt a sorba...