körökre osztott fantasy folytatás
  • b-type
    #5
    Nem csodálom. Engem is elég érzékenyen érintett a nézetváltás.
    Sajnos nem segít rajta az sem hogy nem megy könnyen az átszokás, nincs semmi olyan 'ááfaxa' élmény ami segítene. Megjön a játékkedv, legalábbis nekem most már megvan, de az első pár óra lassan épül fel hangulat szempontjából...végig azt várod hogy na mindjárt vége ennek a maszatolásnak és kilépünk nagy totálba.
    Talán annyi segít hogy a csaták nem könnyűek, legalábbis ebben a verziószámban ahol most tart, ráadásul a csataképernyő sem segít a hangulatban, olyan AoW felfogásban megy, nem az az egyszerűen nagyszerű mint volt. Alapszintű lények és gyenge varázslatok vannak.
    Egésszen addig amíg nem erősödnek meg, illetve nem fejleszted a varázslatokat addig nincs meg az 'odacsapok' érzés.
    Viszont minden csata végén fel lehet gyógyítani a megmaradt egységeket,..amelyik elpusztult az elpusztult, de a többit eredeti lényszámig lehet regenerálni.
    Nekem most már bejön, de veszélyesen lavíroz a játék, mert a lassú felvezetés és az arculatváltás miatt lehet addigra visszkoznak a játékosok a vásárlásból.