• Vanek úr
    #15
    Hűha. Nem kötöttem beléd, csak jeleztem, hogy rossz állításokat tettél. Teljesen mást jelent az egyik, mint a másik. Mindkét esetben. Ha nálad nem, akkor nálad van a baj. És megpróbáltam viccesen jelezni mindezt, hogy ne vedd támadásnak, de ugyanakkor érezd, hogy nagyon nem mindegy, hogy idd ki a bilit, vagy vidd ki a bilit; nagyon nem mindegy, hogy a fokabel az főkábel, vagy fókabél, vagy hogy az állapotom ideális, vagy az ideálom állapotos, vagy hogy halmozod az élvezeteket, vagy élvezed a halmazokat. És még sorolhatnám, mert rengeteg ilyen van. És ezek csak a betűk keveredése a mondatokban; ha lehagysz egy fontos infót, akkor már nem ugyanarról beszélsz, mint amire más gondol. Ha azt írod, hogy a páros számokra értesz valamit, akkor nagyon nem ugyanaz lesz, mint a prím páros számok, amire esetleg gondolnál (lásd: összes AMD kártya vs. új generációs AMD kártya); ha azt írod, hogy még zajlik a második világháború, akkor nagyon mást jelent az, hogy már régen vége (lásd: márciusban volt valami, ami már júliusra megváltozott, miközben meg a mára írod). Igen, kicsit sarkított példákat hoztam, de csak azért, hogy lásd: hibáztál, mert nagyon nem azt jelenti az, amit leírtál, mint amit a cikkben olvasni. Így, ha kioktatsz valakit, akkor bárki más is kioktathat ugyanazért a hibáért.
    És csak annyit kérek, hogy gondolkozz el rajta. Vedd észre, hogy miben hibáztál. Nem kell ide reagálnod sem, mert nem várok mást, csak hogy legalább magadnak ismerd be, hogy igazam van. De engem annyira nem mozgat meg a dolog. Utoljára írtam ezzel kapcsolatban bármit is (ide se jövök vissza még olvasni sem), úgyhogy tényleg úgy kezeled a dolgot, ahogy akarod.