• Agyturbinikusz
    #23
    Nem ertem, miert nem terjedtt el a mobil nuklearis eromu, amit autokban/repulokben lehetne hasznalni....

    Az energia merleg tok mindegy, mert lehetne a napelemek altal megtermelt energiat atalakitani kemiai energiava, amivel lehetne hajtani az autokat, pl Metan aminek viz es Co2 a kimenete....Csak ugye megint az amit politikanak hivnak.
    En oruok a villany autonak, sot vennek is egyet, de egyenlore nekem nem jo. Mert 2 hetente 1X megyek ~300km munkba, aztan ott all 2 hetig a parkoloba. Ezutan 2 hetig napi szinten hasznalom, igaz a bevasarlas is ~60km-re tortenik.
    Tomeg kozlekedes nem jatszik, mert nincs tomeg. A busz kb 10-15 embert szallit, es meg korabban kell kelnem mert a szomszed varosbol indul ami ugye 60km.

    Most nezegettem a munkas automat kb 12l/100km es napi 300-600km amit megteszek vele, ugy hogy van majd egy tonna rakomany(Szerszamok es egyeb kacatok)

    Mint minden valtozasnak, ennek is egy atmeneti idoszakkal kell kezdodnie, nem is banom, csak mindenki azt hajtogatja, hogy nem lehet.
    Dehogynem lehet, csak nem magyar modra, hogy adjuramisten mindent azonnal, mert maskep nem jo.

    Varom a fuzios eromuvet, a szemlyes transzproter jarmube beepitve. Addig nem sok alternativa van.