• hawkie22
    #6
    Kérhetek abból, amit szívsz? Ezek szerint vagy nem olvastad a képregényeket vagy nem vagy rajongó.
    Csak pár példa a képregényes univerzumból: Civil War, A Titkos-háború-sorozat, Avengers vs. X-Men és még lehetne sorolni, ahol képregény formában már összeeresztettek ennél sokkal nagyobb mennyiségü szuperhöst.

    De mint a korábbi hozzászólásomban is említettem, sokan nem ezen nöttek fel, nem bírnak kikapcsolódni egy ilyen film vagy filmek nézése során (akár megnézted, akár nem), de mivel valamit ekézni kell és divat mostanság mindent ekézni, így mindenképp hozzá kell szólni a témához. Neked is mondom, engedd el, jobban fogod magad érezni. Csak azt nem értem, hogy ha ennyire kínszenvedés neked a sztori meg hogy határ nélkül minden szupersztárt beleraknak (hozzáteszem, nem minden Oscar-jelölt vagy -díjazott akar örökre csak drámákban meg Oscar-jelölt filmekben szerepelni, én is orvos vagyok végzettség szerint, mégse csak orvosként dolgozom [nem teljesen jó a példa, de majdnem :)]), akkor miért nézed meg minden egyes negyedévben az esedékes szuperhösfilmet? Vagy ha csak az összemixelt filmek zavarnak, akkor egész egyszerüen hagyd ki öket! Amennyit a sztorihoz hozzátesznek, azt majd összemazsolázod a netröl a következö szóló filmig.

    A szórakozást meg hagyd meg azoknak, akik tényleg élvezik még az összemixelt filmeket is. Peace.