• Agyturbinikusz
    #84
    Azt mondtad semmi sem digitális a Zsiguliban, felhívtam a figyelmed, hogy tevedtel.
    Azért nem MO-n élek mert nem lehet elviselni az embereket hosszú távon, hiszen mindenhol azon dolgoznak, hogy atlapatoljanak.
    A másik ok, hogy nem ott születtem, így allergiám van, ami kb lehetetlenné teszi az életemet ott.
    Mire van kereslet? Arra amire kondincionalnak. Akkor mi határozza meg a keresletet? A kondicionalas. Vagyis mi történik? Mesterséges igényeket keltenek, amiket kielégíteni. Így lesz mesterséges a rendszer árazása.

    Mondtam, az elvekkel nem értek egyet,a megvalósítás viszont parádés, mert nem nagyon akarja észrevenni az ember.

    Te azt állítottad, a termék árazása, a cég sikeressége azon múlik milyen terméket állít elö erre elő huzok egy példát ami ennek ellent mond.

    Azt mondod a pénz a csere kereskedelmet váltja ki, akkor annyit kellene jelentenie, hogy 1kg búza az mindenhol ugyan annyit ér. Mivel ez nem igaz, így a Jelenlegi gazdasági rendszer elszakadt az anyagilag létező javaktol, Vagyis az érték teljesen szubjektív.