• nemadomeganevem
    #7
    Megnéztem az imdb és a Rotten Tomatoes, ott nem rossz a visszajelzés."Egyszerű, olyasvalaki véleményét kell kérni, akit ismersz, ismered, miről hogyan gondolkodik, és mi lehet az alapja annak, amit mond". Talán még ez a leghasználhatóbb, és ésszerűbb nem csak a filmekre úgy állta-lába véve. Van egy pár youtube csatorna akik filmekkel foglalkoznak, érdekes látni pro és kontra érveket hogy egy film miért rossz és egyben jó. Nyilván a végső döntés mindenki maga hozza meg azok alapján amiket addig tapasztalt. Könyveket keresgéltem felmentem moly-oldalra. Na mondom valami humoros fantasy könyvet régen olvastam, keresek valamit, na találtam is elkezdtem olvasni a véleményeket, mind jó véleménnyel volt róla. A feléig jutottam majd be kellet látnom, ezt hiába erőltettem ez a könyv nem nekem lett írva. Majd megnéztem jobban, a véleményeknél majdnem minden hozzá szólást, nők írtak ami nem baj, nem bántásból írom, csak ez is mutatja hogy van amikor ha nem alaposan nézi meg az ember ki vagy kik mondanak véleményt valamiről, járhat úgy hogy az idő amit valamire eltöltesz van hogy csak elvesztegeted.