• TokraFan
    #31
    "Azt jelentem ki amit latok es tapasztalok, nem szamitanak a meghatarozasok,

    Parádés, tehát ha feltekintesz az égre és azt látod, hogy a Te nézőpontodból a Nap kering a Föld körül, akkor az úgy van és igaz. Vicces...Ezért mondom mindig, hogy a vallásosokat nem az eszükért szeretjük. A tudományban előbb megvizsgáljuk értelemmel, megmérjük, megfigyeljük, bizonyítjuk, és csak ezt közvetően alkotunk véleményt (direkt nem ítélkezést írtam, amihez nektek elég egy légből kapott konteót elolvasni)

    Én pedig azt látom amit leírtam, konzervatív részről. Ateastaként el vagyok ítélve, ha tehetnétek, a főtéren égetnétek el élve. Tudod, csupa szeretetből! Napokban mint itt is írták, épp megkéseltek egy nőt (ez önmagában milyen bátor ugyebár) ezek a szerető népek csak azért, mert egyetértett az egyik egyetem fiataljaival. Mecsoda "szeretet", tényleg! Ez kb. a "fel vörösök proletárok" szint, csak más ideológia van mögé hazudva. Te pedig megetted szépen...

    "vallast kulturat akarnak megsemmisiteni, egy uj globalista vilagrendszer miatt."

    Én nem emlékszem arra, hogy bárhol ahol liberális kormány van, ott ne járhattál volna templomba, vagy ne gyakorolhattad volna a vallásod. Az sem hangzott el, hogy a keresztények vagy más vallásúak, égetni való alávaló gazemberek. Ezzel szemben ugye fentiek alapján Ti az ateistákkal ezt napi szinten fogalmazzátok meg...Szóval mesélj még, legyen min röhögnöm...
    Utoljára szerkesztette: TokraFan, 2021.02.27. 18:48:40