• Lapajka
    #7
    De pont az a baj, hogy komoly arccal, mindent komolyan véve (azaz azt eljátszva ugyebár) lenni nagyon komolytalannak és viccesnek, az nagyon nehéz; kell eleve egy bizonyos egyéni habitus, együgyű arckifejezés, kell egy mozgáskultúra, hanghordozás stb stb... van egy rakás nüansz, amit természetesnek veszünk, akár észre sem veszünk, de az igen alapos munkával felépített és nagy tehetséggel produkált, hogy tényleg üssön egy jelenet, egy-egy geg... Neeson kemény legény, 190 cm fölött van, igazi immár öregecske de még fickós macho... le kellene a szerephez teljesen bontsa magát és újra összerakni másképp (nyilván nem fizikaiklag), amire persze lehet hogy képes lenne, nem tudom, mert nagyon jó vitathatalanul a legjobbak közt van... (bár azért ő is elkezdett gagyizni, mint a Kenau Reeves, meg a Bruce Willis is és még jó pár szupersztár)... én nem kockázatnék vele, hogy feldobott pénzérme jelleggel, hogy vagy bejön vagy nem, egy ilyen legendás komikus. legendás főszerepét remékeljék vele... de nem az én pénzem, szóval csinálnak amit akarnak.., nem lepne meg mindenesetre, ha végül másvalaki játszaná el... Jeff Bridges viszont alapban tudja azt az arcot, azt a mozgást, pl a Dude óta láthattuk, hogy teljesen meg tud bolondulni a szerepben, ha kell...