• ozimak
    #5
    Én igenis szeretem az Oceans filmeket pl. és talán az egyik kedvencem volt anno a vészhelyzetben is már. Eddig egy kurva szimpi színész volt, kb. mint Denzel Washington vagy Morgan Freeman. Amolyan "csöndes" de kurva jó színész. A filmjeivel (amiket eddig láttam legalábbis) semmi bajom nincs. De könyörgöm... miért kellett neki minden áron politizálni? Színész... Mindenki ismeri igen. De garantálom azt sem tudja hol van Mo. persze járt már itt meg minden, de ezek hol nem jártak kb.? :D És akkor elkezd a világ másik végéről...orbánozni? :D Ez komoly? :D Ez tényleg csak nekem bűzlik? :D Elhiszem, hogy manapság divat az online felületeken a kormányt/orbánt szidni, aztán nyomni a likeokat ezerrel egymás kommentjére, de tegyük már a szívünkre a kezünket. Tényleg úgy érzik itt az emberek, hogy Clooney-ra kell hallgatnunk mert Ő tudja mi a fasza nekünk itt? :D Ez komoly? :D Tényleg mindenki elhiszi neki, hogy ezt Ő a saját kútfejéből húzta ezt az egészet elő? :D Orbánt meg Mo.-ot? :D Ne már srácok... Ennyire nem lehetünk egybitesek azért...
    És abszolút nem a kormány védelmében, mert nincs érdekemben. Csak miért jó hülyeségre hülyeséggel válaszolni? Kb. mint trumpra bidennel. A szó szoros értelmében egyik rosszabb mint a másik. Kb. ez megy az itthoni politikában is. Nincs EGY db értelmes jelölt ma. Smh
    Utoljára szerkesztette: ozimak, 2020.12.30. 23:14:15