• repvez
    #22
    kiemeltél lét mondatot abbol amit egész végig mondtam és igy teljesen máshogy értelmezhető.

    ugy kjell érteni, hogy a jelenlegi irányvonallal ahogy mostanában felszerelt egy okocsi ne akarják erőltetni a z ilyen dolgokat, mert jelenleg csak és kizárólag a vezetőre pakolják azokat a dolgokat, hogy kapcsolgassa és beállitsa az utazoknak. rosszabb esetben az utasok nem is kapnak ezekböl a funkciokbol.
    Erre értettem, hogy addig mig nincs önvezetés addig ne igy pakolják bele a szorakoztató funciokat.

    És de vannak és pont ezért irtam, hogy amikor egy hosszabb utra megyunk, akkor csak én a vezető tudja le fel huzogatnbi az ablakokat és ha a gyerekek fáznak akkor mindenki fázik értsd, a füttés mennie kell ezerrel akkor is ha én bealszok a volánnál mert a meleg levegő elálmosit.
    ha a gyerekek mese dalokat akarnak hallgatni akkor mindenki azt hallgat. és ha alszanak hátul akkor senki nem hallgat zenét.
    és mint irtam, lehet hogy az anyos ulésről eléri a középso monitort, de azt ne akkor tecse amikor a GPS is megy.

    és mi értelme van a teslás Játéknak is ha csak a kormánnyal irányithatod? melyik gyerek rángathatja ha mindegyik azon kezd el veszekedni, hogy most ö akar játszani ? Mert azon kivől mivel foglalod le töltés időben ? nincs hátil nekik kijelző?
    Vagy ha van az azért van ,mert vettél külön tabletet és külön felszerelted, de az nem a kocsi tartozéka.
    nyáron 30 fokban meg meneted a légkondit ,csak, hogy ne főjjenek meg a gyerekek addig mig tolt a kocsi ?
    Ahelyett, hogy egy étteremben vagy egy meki játszoterén foglalnád le öket?

    Akkor én is kérdezek, akkor ezekszerint neked ez igy teljesen jo ahogy most kinéz , az önvezetés megjelenésig , pakoljunk mégtobb mindent a vezetőre?

    És még egy kérdés, vettél uj autót?
    Mert akkor tudnád, hogy az egy nagy átbaszás, hogy azt kérsz bele amit akarsz és amit nem azt nem .
    Mert én összeraktam magamnak egy közel full extrás kocsit, a legjobban felszerelt alap verzióra kértem extrákat még.
    Mikor bementem a szalonba, hogy akkor ezt kérném
    Ott mondták, hogy ezt igy nem lehet ehhez az alaphoz azok az extrák nem lehet kérni, hiába engedte a konfigulátor.
    Igy az egyel kiseebb alaprol kellett ujra konfigolni, hogy ugyan azok benne legyenek mint a másik verzioba,
    DE oda meg csak ugy lehetett beletenni azokat a dolgokat amik a másikba alapbol benne voltak, hogy valami olyat is mellé csaptak amit nem akartam.
    Igy drágább is lett a kocsi és olyan dolgok is benne vannak amikre nem volt szugségem, de pár olyan meg kimaradt amit szerettem volna, de nem lehetett .
    És ha akartam volna se lehetett volna kérnem, hátső ölésfütést /hutést. hátso kijelzöket stb.. mert az nekem mondjuk tetszett volna.

    ugyhogy elmondanád, hogy gondolod ezt a moduláris azt kérem amit akarok dolgot ?
    Utoljára szerkesztette: repvez, 2020.11.19. 20:59:00