• camper
    #8
    Ha ez a helyes irány, akkor ideje más területeken is népszavazásra bízni a dolgot, nem gondolod?
    Pl. mi a fenének kellene szegény Microsoftnak vagy az ágról szakadt Googlenak IT-sok komplett hadseregét alkalmaznia és vállalni az ehhez kapcsolodó munkaadói kötelezettségeket? Mi a fenének ennek a sok embernek egészségbiztosítás, betegszabadság meg minden eféle idejétmúlt dolog?
    Ráadásul az sem világos, hogy miért szegény Microsoftot és Googlet kényszerítik rá, hogy az állomány rendelkezésére bocsássanak a munkához szükséges eszközöket és azokat ők is tartsák fenn és karban.

    Mi ez az anti innovativ elmaradott gondolatmenet? Ennél sokkal szebb világ jönne el, ha ez a piac is követné az uber modellt, az IT-sokat ezentúl alkalmazottként kell kezelni ha az ő kötelezettségeikről van szó, de ha rólam, mint munkaadóról beszélünk én már tárhassam szét a karom és mondhassam, hogy ahhoz a részhez nekem, semmi, semmi közöm.
    Ja, és nem mellesleg holnap hozzon be magával egy új szervert, mert nekem nincs.

    Kezd tetszeni a gondolatmeneted, régi vágyam, hogy még ennél is olcsóbban tudjam megvásárolni az Age of Empires 3-at vagy a Windows 25-öt.