• Fbn Lx
    #17
    nekem is iphone 7-esem volt, két év után cseréltem, mert elég sok baja volt. Már 1 év után szar volt az aksi, és közepes használat mellett alig, vagy egyáltalán nem bírta ki reggel 9-től délután 6-ig. Ha télen hidegben elővettem, kb 2% per perc sebességgel szopta le az aksit, és ugyanígy hidegben ha 20% alá esett, bármikor random leesett nullára és kikapcsolt. Akkoriban volt ez a mizéria is, hogy szoftveresen visszafojtották a processzorteljesítményt, ahogy öregszik az aksi, úgyhogy kicsit lassult is. A töltőkábel a csatlakozónál teljesen szétfoszlott egy év alatt, amit ugyanígy láttam egy ismerősnél is, szóval típushibának tűnt. Aztán a hangszóró is kezdett elcsesződni, már csak kihangosítón volt elég hangos ahhoz, hogy halljam a másikat, pedig a telefonbeszélgetés elég alapfunkció lenne egy telefonnál.
    Szóval környezetbarátság a lóf*szt, a tartozék / alkatrész és modell rendszeres cseréjén alapul az egész üzleti modelljük, szóval ilyenekre hivatkozni, hogy azért nem adunk töltőt meg fülest mert az így zöld, egyszerűen nevetséges. Tökéletesen érthető lenne, hogyha azt levonnák az árból, de így hülyét csinálnak magukból.
    Utoljára szerkesztette: Fbn Lx, 2020.10.14. 12:48:25