középkori hangulatban játszodó túlélő játék
  • Normen76
    #101
    Köszönjük a fordítást mi is (én és a barátnőm). Nagy kedvencünk lett a játék. Jómagam nagyjából ki is játszottam, megvan a max dinasztia szint (10 000 +), hatalmas, népes falum, kb 25 000 pénz amit már nem tudok mire használni, fullos felszerelés, ruházat, disznók, birkák, baromfik az udvaron, skillek maxon, kivéve 1-2 talán de nincs jelentősége. Fiam még csak 5 éves sajnos, de nem sok értelme van tovább játszani, nagyon lassan lesz 18 éves és addig halálosan unnám magam. A magyarítással lehet újra kezdem :D. Várom azért az új tartalmakat, a küldik közt rengeteg hiba van, az Uniegost sorozat nekem a III. résznél kifeküdt, hiába csináltam meg a küldit és jelezte h kész, a negyedik részt is jelezte, hogy várjak még stb... egyszer csak jött egy faiiled üzenet és eltűnt a polgármester is meg a küldisor is :) Egy évvel később meglett a polgi, de a küldije már nem. Rengeteget kell szaladni a játékban, de most hogy a melósok dolgoznak rendesen akkor is ha nem vagy otthon, nem vészes, halad am unka. Párszor beragadt a karakterem, fatönk tövében, szikla mellett, talán háromszor. Csak újraindítása tudtam kijönni, de ez is nagyon elhanyagolható hiba. A dinasztia repus küldiknél, sajnos ha felvetted a küldit, és valamiért reloggolnod kell (pl beragad a karid) elveszi a repu nagy részét. Pl 30 repus küldit átír 2 repusra. Ezeken felül a játék szintet tökéletes. Ahhoz képes h nagyon korai szakaszban van. Az erdő hangulata nagyon jó, a meló a földeken megnyugtató, az állatok, növények csodaszépen vannak megrajzolva, az állatok animációi is nagyon rendben vannak. Különösen teszik az évek, évszakok, napok elosztása, kiválló megoldás szerintem. Az időjárás kvajól van megoldva, nem vakít az ég, nagyon szép a táj a fények csillagos ötös. Rohadt jó kis játék lett belőle. HA valaki lassabban halad, akár hetekig, hónapokig el lehet vele játszani.

    A kisebb hibák ellenére, nagyon rég volt már olyan játék ami ennyire le tudott kötni, és hozta a "még egy kicsit maradok, csak még ezt megcsinálom" érzést.

    No és nagyon köszönjük ismételten a magyarítást :)