• Macropus Rufus
    #1
    "hogy az új kiadás nem telepíthető fel az asztali vagy a hordozható számítógépére, de az utóbbival kapcsolatban konkrét információkat már nem oszt meg velük az operációs rendszer. "
    ezért van pl. egy web oldal üzemeltetve... remek. Szóval én mondjuk már rég kiraktam volna a szűrét annak az egyorrúnak aki ezért felelt. Azért üzemlejek be egy szervert és supportáljam, mert a gyík programozók képtelen voltak egy hiba logot össze tenni és ezt megmutatni a usernek, akkor is ha nem ért belőle semmit, legalább kommunikál felé valamit a gépe, mert most tényleg semmit nem kap az ember. Am. most pont ez van nálam is a 2004-es nem megy fel mert csak. A szöveg: a gépe nem áll még készen rá. Aha. De talán ha megemlítené, hogy miben nem áll készen. Hiába no, a user barát hozzá állás az ms terén soha nem volt elvárt minimum. A kocka meg úgy is rá fog jönni, mint ahogy rá is jöttem: a gépem bizonos hw komponensei nem támogatottak a win10 estében és ezért nem gyün a frissítése. De ezt miért nem tudja emberi nyelven lerni? (az ön gépe nem kompatibilis a win10 legfrissebb frissítésével. És a lista, hogy mit kellene cserélni. Ennyi.)