• Irasidus
    #25
    Semmi rejtélyes, vagy megmagyarázhatatlan dolog nincs a cikkben jelzett baltával kapcsolatban, még a technikát is ismerjük. A millió éves technikák mosolygásán azt értettem, hogy ebben nincs semmi rejtélyes. Vagy igen? :)
    "Ne hozd elo szalmabab ervelest, Sehol egy szoval sem mondtam hogy csak egy szobaban ulnek."
    Valóban egy szóval sem említettél szobát, mert azt én mondtam arra, amit te állítottál. Te csupán annyit állítottál, hogy nem építenek, keveset foglalkoznak vele, ja és nincs gyakorlatuk. Én meg levontam a konzekvenciát, hogy akkor ezek szerint egy szobában ülnek, hiszen azt megtudtuk, hogy szerinted mit nem csinálnak, de azt, hogy akkor mit csinálnak, azt nem. Ellenben az egy szalmabáb érv, hogy mennyit költünk a történelemtudományra, hiszen senki nem állította, hogy mindent tudunk, itt arról van szó amit tudunk, és azt kérdőjelezi meg valaki. Érted a különbséget, ugye? Visszatérve a pár tudósozásodra, egész tudományágak, és segédtudományok épülnek erre, nem pár tudós foglakozik vele, ugyanis erről szól a történelem tudománya, rengetegen foglalkoznak vele! De most már érdekel, hogy ha ezzel mind nem foglalkoznak, akkor szerinted mivel?

    Utoljára szerkesztette: Irasidus, 2020.07.27. 17:06:26