• defiant9
    #48
    "Ennyiért veszek autót nagyságrendileg."
    Amiben neked kell markolnod a kormányt a dugóban és az autópályán. Fogd már fel hogy a szabadidő sokaknak értékes, és a kényelem is az amikor nem kel haszontalan monton dolgokkal fárasztani magukat. Akkor is ha számodra ez nincs így, nem tekintesz az időre úgy mint ami pénzt ér.

    "Egyszerűen nem értem a gondolatmentedet."
    Pedig nem túl bogyolult, egy 40.000$ -os elektromos autó árához képest a 7-8e $ az amit hajlandóak még megfizetni a vevők ha tényleg megkapják érte az önvezetést. Ez innen vélhetően már csak olcsóbb lesz, de ez piaci interferenciák eredőjének függvénye. Csak érdekességkép a basic autopilot funkciókat 2000$-árt adta Elon, ezzel is differenciáltan nyitva azok irányába akik 7-et nem adtak volna érte, de a 2 még belefér nekik. Legtöbb gyártó egyébként ugyanígy felárért kínál hasonló funkciókat. te nyilván azokért sem adnál egy kanyi vasat sem, de ilyen a világ, mások vagyunk. Én elfogadtam hogy nem az én értékrendszerem az etalon, csak egy a sok közül, és nyitott vagyok másokkal szemben, nem tekintek amiatt valamit haszonotlannak mert nekem vagy a velem hasonszőrűeknek épp nincs rá szüksége.