Vélemények, kérdések...idevelük!
  • Evoluti0N
    #88
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én nagyon dühös voltam Ellie-re, amikor úgy döntött, h ismét Abby után megy és Dina könyörgött neki, h maradjon, de mindhiába. New Game+-ban most ott tartok, amikor Ellie a farmon él Dinával és kicsit meg is könnyeztem így most másodjára ezt a részt, mert tudtam, h Ellie el fogja dobni ezt az idilli életet. Érdekes egyébként, h mindenki másképp értelmezi a végét. Egyesek szerint Dina csak azért költözött vissza Jacksonba, mert egyedüli élni az apokalipszis idején, mindentől távol egy babával, nem éppen ideális. És a legvégén Ellie is oda indult vissza és minden jóra fordul. Az én fejemben is ez történik a befejezés után. :D Mások szerint Ellie valszeg új életet kezd és elindul valahova az ismeretlenbe és az, h minden cuccát otthagyja a farmon, ezt jelképezi. Druckmann egyébként arról beszélt, h a befejezés első verziójában Ellie felvette JJ plüss elefántját, mielőtt elhagyta a farmot, de aztán megváltoztatták ezt, mert ezzel túl egyértelmű volt, h mi következik és a játékos képzeletére akarták bízni, h mi történik a befejezés után.

    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2020.06.28. 15:11:28