Vélemények, kérdések...idevelük!
  • Ulthanito
    #250
    Pedig ha vennéd a fáradságot, hogy elolvasd, amit ír, akkor az is nyilvánvalóvá válna számodra, hogy mekkora ostobaságokat írtál, amikre ő tök értelmesen reflektált.

    Én értem, hogy neked nem tetszett a játék, amúgy nekem sem, de amit hetek óta itt művelsz ezen a fórumon, az közröhej tárgya. Az olyan argumentumokra, minthogy látszik, hogy utólag találták ki a sztorit hozzá, csak legyint az ember, hisz mikor találták volna ki, ha nem utólag? A nevében is benne van, az első rész azért első, mert az volt előbb, a második utána jött. Nyilván nem kezdhették a második résszel, mert akkor azt hívnák elsőnek...

    Az egészet az teszi gyanússá, amekkora energiát beleteszel abba, hogy ízeire szedd a játékot és legalizáld a véleményed. Segítek: ez egy játék, egy kibaszott játék, ezen semmi nem múlik, jelentéktelen, hogy logikus vagy nem. Senkit nem érdekel, hogy Abby nőhetett-e akkorára, ez nem Stephen Hawking tudományos értekezése, azt ugye vágod. És te mégis csak tolod, tolod, tolod, tolod...

    Fejezd be. Elég volt. Értjük, Nem jó. Lépj tovább.