V7lcy2U
  • Dency
    #19
    Én normálon tolom eddig de voltak nehézségek.(gdi,nod-ot megcsináltam covert operationsba pedig gdi megvan) De inkább főleg a játék hibái miatt. Gondolok itt olyanra hogy a harversterek ha több refinery van akkor mindegyik abba akar bemenni amiben már van 1 harverster és csak köröz másik refinery meg ott áll üresen. Ha több tiberium szakasz van a pályán akkor hiába adom ki neki hogy honnan szedje,mindig 1x szedi onnan utána elmegy a másikra ahol persze ellenségek vannak. Vagy hogy kijelölt egységekkel rányomok a támadásra és abból mindig van olyan aki nem csinál semmit, újra kell kattintani. Olyan is van hogy a kijelölt útra menet ha ellenségbe botlik akkor megáll harcolni. Ezek mind mind nagyon idegesítőek. De ugye csak a grafikához nyúltak , játékhoz nem és minden baja megmaradt a régi korszakról. Amire szerintem kellett volna egy kis időt szakítaniuk a fejlesztőknek. Mindenkinek jobb lett volna.
    Pár bug még:
    -APC(ami a szállító kocsi) nehezen akarnak be-ki szállni, többször rákell klikkelni. Ha csak 1 embert szállítasz be és még hozzáadnál több embert akkor megkell várni még az az 1 beszáll és csak utána lehet.
    -Gránátos katonák állandóan túl közel mennek az ellenséghez így saját magukat is legránátozzák.
    -Orca aircraftok a mozgó célpontot túl sokáig kerülgetik-követik és nem lövik.
    Utoljára szerkesztette: Dency, 2020.06.14. 16:17:35