banner
  • Palinko
    #7
    Sajnos kényszeredetten próbálják minden hülyeséggel telerakni a világot, mert egyébként meg azért sírnának a kritikusok hogy miért üres, csak sajnos fizikai képtelenség egyedi dolgokkal telerakni ezért jönnek a sablon generált szarságok amik többet ártanak mint használnak. Szerintem térkép feltétlenül nem kell kisebb legyen, gyorsutazás kell hogy kiszolgálja mindazokat akik szeretnek 20-30 percet hajózgatni lovagolni meg engem is akit inkább a történet hajt és szeretek gyorsan ott lenni mert ekkora utazások 2-3 alkalom után unalmassá válnak és ezt nem fogják azzal feldobni hogy erőltetve minden bokorból megtámadnak mert azzal csak méginkább elhúzzák a szenvedés részét.

    Szerintem is azzal hoznának legtöbbet ha nagyon jó történetek írnának, a mellékszálakat sem hanyagolnánk el, befolyásunk lenne a világban szövevényes ide oda utalgatós küldik, kb mint a witcherben, vagy már így 5 év után illene arra is rátenni egy lapáttal. Akár mennyire políroznak mást ha nincs jó történet elveszett az egész, mint az előző két rész nálam, egyszerűen speedhackel godmodban toltam végig teleportálgatva mert hogy mi lesz az érdekelt de a sok lassító körülmény viszont nem és a sztori sem volt magába szippantó szóval inkább valami alap kíváncsiság hajtott mintsem hogy annyira tudni akartam mi lesz a továbbiakban, sajna közepesre sikerült a sztori.