• Palinko
    #19
    Ugye nem gondolod hogy tényleg a technikai haladás oltárán az belefér hogy akárkit is megégessenek még ha csak szúró fájdalom is valameddig? Gyerekek játszanak azt random megpörzsölődnek meg átmeneti vagságot kapnak mert belementek egy ilyen vonalba? :D Hagyjuk már, amúgy erről nem hallottam sehol hivatalos forrásból hogy ez tényleg előfordulhat eléggé pontatlan infónak tűnik. Én úgy tudom hogy az 5G azért kellett hogy nagy frekvencián cserébe közelebbi szórással ellássák a telefonokat nettel mert 4G antenna esetében városokban már annyi csatlkaozik rá 1 antennára hogy le kell korlátozni a sávszelet a telefonokra mert annyi nem fér el 1 antennán, az 5G meg ezt megoldja. Ezért városokban kéne használni meg ahol sokan élnek és neteznek egy területen. Legtöbb helyen a 4G is bőven elég bármire, pláne telefonra, de még szgépen nagy fájlokat is le lehet tölteni azért 20 megás sávszéllel simán.

    Az összeesküvés hívőknek meg van valahol igazsága hogy a félig kikutatott dolgokat lehet nem tömegeken kéne tesztelni, de valószínűleg attól független ártalmatlanok ezek a toronyok és sok portál a kattintásért meg reklámért mondja másképp és keveri a szezont a fazonnal pl a starlinket is 5G nek mondja meg mindent belekevernek már mert a hétköznapi ember úgy sem ismeri miről van szó csak hallott pár műhold föllövésről és lehet fosatni hogy na majd most kinyírnak műholdról 5g-vel.