"Ultimate space sandbox"
  • lammaer
    #44
    Köszi a válaszokat skacok. EGyelőre két hajót üzemeltem be, 3-4 mining turettel termelgetik a nyersanyagot - bár meglepően hamar jelentik hogy egy-egy 1700+ aszteroidás rendszerben már nem találnak anyagot és küldözetni kell őket tovább (lehet hogy rájuk is kéne mining szkenner hogy megtalálják a rejtett aszteroidákat...?). Az UI egy kicsit kényelmetlen, mostmár értem a reviewekben hogy ez miért fordult elő...
    Flottákat lehet szervezni vhogy, vagy csak egyesével lehet a hajókat irányatgatni?

    Sikerült találnom egy wormholet ami jóval beljebb visz a galaxis közepe felé, ahol már rogyásig van zöld fém, igy most épp ninjázgatok hogy szerezzek (sajnos eddigcsak 1 titanium fokozatü minignturretet találtam igy lassan jön az anyag, de létfontosságú shield és warp extensiont sikerült rádobni a hajóra - sajnos a faj aki ott lakik alapból BAD szinten viszonyul hozzám, nnem tudok tőlük jobb fúrókat szerezni). Mondjuk elkapni nem nagyon tudnak, 500-al megy a hajóm, turbóval meg 2000, simán lehagyok mindenkit ha megpróbál ámjönni, amig visszaszámol a warp drive.... ezt a részét mindig élvezem a játéknak, amikor vmi értékes anyagot kell kilopkodni kemény ellenfelek által védett helyekről...