• Lapajka
    #9
    Még mindig 100x inkább egy Bloodshot, mint egy újabb Halálos Iramban moslék...
    A Riddick-el semmi baj sincs, nagyon is jó sci-fi nagyfilm sorozat... az utolsó részt egyedül csinálta Vin, producer, író, rendező és főszereplő... kicsit lehet hogy ez azért nagy falat neki, hiszen nem az a túl intellektuális forma... de megugrotta és a műfajt valamint a karaktert szerető nézőket így is nagyon boldoggá tette, várjuk nagyon a következő részt! A Riddick világa hiánypótló! (nagyon fáj, hogy több energiát fektetett az idióta Halálos Iramban agyhalálra ehelyett). A felsorolásból a Babylon AD.-t sem hagynám ki, ami megintcsak egy igen kellemes sci-fi, nyilván nem topok topja... de meg tudom ismételni, hogy inkább száz Babylon AD, mint egy Halálos Iramban... aztán volt még a Mindenen Túl, szerintem az sem rossz film. A Boszorkányvadász meg messze nem olyan rossz, mint a kritikák róla, főleg hogy a zseniális és különlegesen gyönyörű gyömbérlány Rose Leslie vállalt benne főbb szerepet, aki nem látta, mindenképp pótlandó, alapmű! Megint csak azt írhatom, inkább ezer Boszorkányvadász, mint egy Halálos Iramban agyhalál...Nem is értem hogy Vin hogy hagyhatta hogy így el legyen cseszve a karrireje, de hát nyilván pénz beszél... olyan gázsit, amit azért a filmért kap, máshol felét sem... Kb úgy nézhetett ez ki, hogy
    - Szia Vin! Lenne egy új Halálos Iramban rész a 4-edik (mert kb innen már nézhetetlen). - Anyád! (és foglalt jelzés)
    - Halo szia Vin 10 millió dollár megfelelne? - Anyád! tőtőtőtőtő
    - Szia Vin 15 millióhoz mit szólnál? - Baszódjatok meg! 20 alatt nem csinálom meg! - Ok! Köszönjük kedves Vin. Az érintett autógyártó cégek erre SEMMIT sem sajnálnak, legnagyobb világreklám... Sajnos már a Bloodshot-ban is látható, hogy nagyon megöregedett, már bőven 50 fölött van, kifulladóban... nem tudni mennyi van még benne, de mivel akció sztár, tőle lírai meg művész drámai szerepeket nem várhatunk... tehát ha nem tudja már a kigyúrt keményfiút hozni, akkor abba fogja hagyni valószínűleg... bár lehet hogy Stallone őt is felkarolja és beemeli a Feláldozhatók csapatába... XD