• lkiss10
    #5
    Szerintem csak kellene nehany tehetseges ember, akiknek vannak jo otleteik. Na ezekbol van keves egy multinal. A sok karrierista manager meg semmi ujat nem mer engedni, mert esetleg nem sikerul, es derekba torik a jolfizeto karrierje. Rohej, hogy az ingyenes szoftverek sokkal praktikusabbak, kezreallobbak, mint a multik csodai. Jopar evet lehuztam autoipari fejlesztokozpontokban, es ott is ugyanez a toketlenkedes megy. Nem csoda, hogy ugy elhuzott Elon Musk.
    Ujdonsagokrol annyit, hogy emlekszem mikor a Windows CE-t futtato okostelefonom utan meglattam az elso iPhone uj funkcioit. Elotte el sem tudtuk kepzelni, hogy lehet ilyet.
    A Windows felulete szinte semmit nem valtozott az XP ota (vagy talan a Win98), csak kicsit csiszoltak itt-ott. Manapsag minden gepnek van izmos 3D kepes grafikus kartyaja, es semmit nem hasznalunk ki belole. Meg egy nyomorult 3D-ben megfordulo ikon sincs, nemhogy a felulet 3D legyen. Persze ezt nagyon at kell gondolni, hogy ergonomikus jol hasznalhato legyen (lattam mar nehany gyenge probalkozast), de hat pont erre kellene nehany kreativ ember.