• end3
    #14
    "A vírus két fontos jellemzője, a tüske RBD-jének mutációi és a gerince kizárja, hogy laboratóriumi manipulációból származhatna az új koronavírus" - mivel január 7-én már megvolt a szekvencia elkülönítése, azóta kutathatta azt sok kutató, nem tudom miért szóltak a hírek keletről és nyugatról is, hogy a vírus 80-90 százalékban megegyezik a 2003-as SARS-vírussal. Valamint a matematikai módszerek a vizsgálatnál, elég különbözők lehettek. Egyszóval, nekem ebben a hírben csak a közvélemény és a tudományos világ befolyásolására irányuló kísérlet tűnik biztosnak. (Megvárom mit mond a témában a magyar kutatócsoport, mert nem régen nekik is sikerült a szekvenciálás.) (Igaz, a megelőző és a "gyártáshoz" esetleg felhasználható natív, természetben létrejött vírusok szekvenciái nem biztos, hogy rendelkezésre állnak majd az összehasonlíthatósághoz. Sőt, az azokat esetleg manipuláló, felhasználó biomérnököknek totálisan érdekükben áll a terelés, a tudományos génmanipulációval foglakozó más kutatócsoportok megtévesztése. A bizonyítékok teljes megsemmisítése. (Különben Hága lenne belőle és emberiség elleni bűntett miatt 600 év szabadságvesztés valamelyik kisbolygón. - Mondjuk a Vesta, Ceres nincs ehhez még túl közel..?) Egyébként az sincs kizárva, hogy az eltelt időben a Wuhanban induló és ma vizsgált CovID-19 verziója is eleget változott szekvenciálisan, hogy ne lehessen meghatározni a kiinduló állapotát.
    Utoljára szerkesztette: end3, 2020.03.27. 09:08:13