Resident Evil 3 Remake
  • Nomad90Hun
    #9
    Nemesisnél Én 5 perc futkorászás után nyomtam egy alt + f4-et. Engem ami kiakasztott, hogy teljesen irreleváns, hova jön be utánad hova nem. A kisboltba aminek az ajtajáról levághatod a láncot (tűzcsap előtt), nem jön be utánad, de a raktárba meg simán, elfutni előle, főleg ha már csinált 1-2 csápfejűt kb. lehetetlen, letérdeltetni nem is próbáltam, túl gyors. A táp zombik annyira nekem se jöttek be, hiányzik a fél feje, de azért még felkel kicsit..., már a 2-ben is az volt, hogy akkor nem kelt fel tutira ha szétment a feje. Amit nem próbáltam még ki, hogy itt van nálad külön kés, amit elővehetsz, az a 2 remake-ben nem volt slotba rakható, lehet itt nem veszik el egy-egy szurkálás után mint a 2-ben aztán keresgélni kelett, a hullát hogy kiszedd belőle, plusz még el is tört 1 idő után. Talán le lehet vele könnyebben szerelni a zombikat, a 2-ben is ha nem volt nálad kés vagy valami gránát pl. megharaptak tutira.

    A 2-ben Mr. X a rendőségen volt jelen leginkább (ott se tudtam sose, hogy észrevett vagy sem, vagy éppen hova fog bejönni utánam vagy hova nem), aztán karaktertől függően a csatornában vagy a legvégén még odaköszönt, és megmurdelt gyorsan, utána csatornától kezdve Birkin volt főként aki adta a nyomást.