• TheDoctor85
    #16
    A GDPR egy nagy rakás sz*r jelenlegi formájában. Semmi másra nem jó, csak arra, hogy szó szerint mindenkit szívasson!

    Az, amit írtál az megdöbbentett. Mármint, hogy pont a NAIH volt az, aki ennyi idő elteltével és így válaszolt neked!? WTF?!?! Az komoly! Egyébként Ők a hatóság! A NAIH!

    Kicsit jobban utána jártam és ezt találtam adatvédelmi kihágás bejelentésével kapcsolatban még a bírósághoz fordulás esetéhez kiegészítésként:

    "lehetősége van adatainak védelme érdekében bírósághoz fordulni, amely az ügyben
    soron kívül jár el. Ebben az esetben szabadon eldöntheti, hogy a lakóhelye (állandó
    lakcím) vagy a tartózkodási helye (ideiglenes lakcím), illetve a Hatóság székhelye
    szerint illetékes törvényszéknél nyújtja-e be keresetét. A lakóhelye vagy tartózkodási
    helye szerinti törvényszéket megkeresheti a http://birosag.hu/ugyfelkapcsolatiportal/birosag-kereso oldalon. A Hatóság székhelye szerint a perre a Fővárosi Törvényszék rendelkezik illetékességgel."

    Megmondom őszintén tényleg megdöbbentett, hogy a NAIH volt a hunyó. A Fogyasztóvédelem esetében tényleg nem csodálkoztam volna, na de hogy pont a NAIH, akiknek pont az ilyen ügyek kivizsgálása az elsődleges feladatuk?! Ez nagyon furcsa.
    Utoljára szerkesztette: TheDoctor85, 2020.01.23. 09:21:49