Üzleti laptopra alkalmas játékok
  • lonvard
    #1
    Hali

    Üzleti laptop alatt azt értem, hogy gyenge-zéró kategóriájú grafikus kártyája van. Rendeltem egy Thinkpad 420-at használt laptopokra specializált boltból, alapvetően nem játszani akartam rajta, de mint opció ez megvolt, tűrhető processzorra van, 8 giga ram, gondoltam sokmindenre elég lehet ez, és aztán meglepődve tapasztaltam, hogy például a Starcraft 2 is csak low grafikával döcög. Aztán kiderült, hogy nem is upgradelhető a grafkártya, meg hogy ezeken tényleg nem lehet kicsit is kártyaigényesebb játékokkal tolni. Ezen felbasztam magam, de aztán kicsit kutakodva megnyugodtam, mert játékra is alkalmas laptopok még használtan is 150 k-nál kezdődnek, ezt meg 50-ért vettem.

    Na de. Biztos nektek is vannak ilyen üzleti laptopjaitok, az érdekelne, hogy milyen játékot futtattok rajtuk. Nekem jelenleg egy Darkest Dungeon megy, játszható minőségben, bár egy-egy effekt helyett hófehér téglalapot produkál, jelezve, hogy nem képes arra. Most tényleg kíváncsi vagyok, hogy egy ilyen laptopon mik a bevált játékok.