• wraithLord
    #6
    Ahogy itt írták már páran, telefon nélkül is roppant bambák és zombik az emberek, úgy általában.
    Emellett én is szoktam mászkálás közben üzenetet olvasni vagy írni, ha úgy jön ki... De a gyaloglás azért nem zajlik akkora sebességgel, hogy bármelyik pillanatban történhessen valami. És nem csinálok úgy, mintha éppen a kanapén ülnék, hanem füllel és fél szemmel figyelek a környezetemre abban a pár másodpercben. A másik meg az, hogy otthon-meló közötti inga útvonalon csukott szemmel is tudnék közlekedni (nem szoktam :D), egyéb útvonalon, ismeretlen helyen pedig nem mobilozok haladás közben. Nem értem a cikkben szereplő embereket.
    Mondjuk mostanában már egálban jön szembe olyan okostelót bámuló ember, aki felnéz, hogy ki/mi jön szembe, és aki bele van merülve, és nem tudom, merre kerüljem... Szóval szerintem a telefonozóknál javult a helyzet. Az általános zombi gyalogosok/biciklisek viszont egyre szaporodnak. Sőt, van egy olyan új alfaj is, aki leszarja a másikat, nem megy arrébb, akkor se, ha (elvileg) látja, hogy nem ártana. (Ennek kölcsönösnek kéne lenni, hogy mindkét fél enged egy kicsit a másik javára, és nem az van, hogy vagy vigyázol, vagy letollak a járdáról. :D)